0506 766 02 50

Muğla/Bodrum

Hizmetlerimiz

 

 Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir..

 

Mutfak Dolabı
Ahşap mutfak dolapları iki türlü malzemeden yapılır. Bir masif diye tabir edilen sırf ahşaptan birde mdf üzerine ahşap kaplama yapılarak yapılır. Masif,özel olarak fırınlanmış ahşaptan yapılan kapaklar,cam cila veya eskitme patina cilayla cilalanır.
Kapı
Prego Home , uzun yıllardır kapı sektöründe profesyonelce üretim yapmaktadır. Ahşap kapı modellerimizi bu sayfanın içinden görebilirsiniz. Daha fazla ahşap kapı modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Vestiyer
Bir eve ilk girdiğinizde dikkatinizi çeken ilk şey kesinlikle vestiyerdir. Vestiyer modelleri evin yapısına ve dekorasyonuna göre farklılık gösterebilir. Vestiyer genellikle evlerde dış kapıya yakın yerlerde bulunan dolap veya askılıklardır.
Banyo Dolabı
Evinizdeki diğer bütün odalar gibi banyonuzun dekorasyonu da oldukça önemlidir. Fakat banyonuz genellikle taşınamaz eşyalardan oluştuğu için burayı dekore etmek için daha çok ayrıntılara önem vermeniz gerekmektedir.
Özel Tasarım Modellerimiz
Tümü el işçiliği ile atölyelerimizde üretilen, tamamen kişiye özel olarak tasarlanan benzersiz ahşap ürünler seçkin müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Süpürgelik
Dekorasyonda önemli bir yeri olan ahşap süpürgelikler  istenilen modelde, kalınlıkta ve yükseklikte imalatı yapılabilmektedir.


Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0506 766 02 50

Muğla / Bodrum


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun