0506 766 02 50

Muğla/Bodrum

Ahşap Kapı

Prego Home , uzun yıllardır kapı sektöründe profesyonelce üretim yapmaktadır. Ahşap kapı modellerimizi bu sayfanın içinden görebilirsiniz. Daha fazla ahşap kapı modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Gelişen inşaat sektörü ile birlikte yeni yapılan binaların kalitesinde de artış sağlandığı gibi. iyi işçilik sayesinde ayakta uzun yıllar boyunca duracak olan binaların aynı zamanda estetik açından da göze güzel gelmesi gerekmektedir.

Özellikle bir evin en çok dikkat çeken yeri ise kapıları olduğu tüm inşaat firmaları tarafından kabul edilmektedir. Bu sebepler neticesinde ortaya çıkan ahşap kapı,ahşap kaplamalı kapı,mdf cnc oyma.melamin kapı ve pvc membran gibi modelleri ile hem evlerinizdeki kapıları uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz hem de görsel anlamda evlerinize yeni bir hava katacağı kaçınılmazdır. Ahşap kapı  dayanıklı olması ile beraber bakımı da oldukça kolaydır.

 

Birçok renk seçeneği ile montaj ettirilmesi mümkün olan bu ahşap kapılar ve ahşap kaplamalı kapılar, evinizin duvarlarının rengine, koltuk takımlarınızın desenlerine göre uyumlu olup olmaması seçici bir unsurdur. Bu yüzden ürün çeşitliliği fazla olan firmaları tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Böylelikle daha fazla kapı modeli üretmeyi başarmış bir firmanın tecrübesi yadsınamaz bir seviyede olacağından satın alacağınız ahşap kapıları uzun yıllar rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Son yıllarda dünyada inşaat piyasasında en çok tercih edilen ahşap kapı ve kaplamalı modelleri, ülkemizde de müteahhitlerin ile ev sahiplerinin tercih ettiğini ürün olmuştur. Hem ekonomik olması hem de sağlam bir malzemeden üretilmiş olmasıyla beraber evlere yeni bir renk katacağı gerçeğinden birbirinden farklı modeller ile siz değerli müşteriler için üretilmektedir.

 Renk Seçeneği

Ürün Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

0506 766 02 50

Muğla / Bodrum


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun